HYMN ENSHIN

dorośli

Sprawność fizyczna

Osoby pragnące zadbać o swoją sprawność fizyczną mogą traktować treningi jako formę  rekreacji zapewniającą dawkę ruchu korzystnie wpływającego na zdrowie i samopoczucie. Ćwiczenia aerobowe  oddziaływają  pozytywnie na układ krążenia, pomagają w kontrolowaniu masy ciała oraz poprawiają odporność organizmu. Ćwiczenia gibkościowe  wpływają na elastyczność stawów  oraz na prawidłową postawę ciała. Elementy siłowe treningu pozwalają stymulować układ mięśniowy oraz wpływają na wydzielanie endorfin (tzw. hormony szczęścia) –wpływających na dobre samopoczucie.

Realna walka

Jeśli ktoś pragnie nabyć umiejętności samoobrony to również to miejsce jest właściwe dla niego. System Sabaki związany z Enshin Karate pozwala zarówno na opanowanie silnych ciosów i kopnięć jak i płynnych zejść i chwytów wykorzystujących siłę przeciwnika. Taki system czyni walkę realną nawet podczas walki z silniejszym przeciwnikiem. Dla tych, którzy chcą wyczynowo uprawiać karate m licznych turniejach Sabaki Challenge, na których startują zarówno zawodowcy posiadający stopnie mistrzowskie, jak i amatorzy dla których  

Wszyscy nasi trenerzy, zajmujący się pracą z dorosłymi, zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego oraz posiadają stopnie mistrzowskie Enshin Karate. Każdy dorosły człowiek który zaczyna przygodę z Karate lub kontynuuje trening sztuk walk odnajdzie na zajęciach swoją drogę. Jeśli nie jesteś pewien czy Enshin jest dla Ciebie po prostu przyjdź i spróbuj.

 WYBIERZ LOKALIZACJĘ »Pobierz deklarację członkowską »